Gedelegeerd bestuurder Novus Holding bvba - Novus Projects nv - Novus Construct bvba


Luc Descheemaecker

T 0475 25 22 29
F 050 32 32 71
E luc@novus-projects.be
 
Bestuurder Novus Projects nv - Novus Construct bvba


Michael Gurickx (voor Modus Vivendi Projects bvba)

T 0497 77 60 00
F 050 32 32 71
E michael@novus-projects.be
 
Bouwprojecten; projectmanagers Novus Construct bvba


Sandrino Deceuninck (voor BCDS bvba)

T 0473 58 98 64
F 050 44 39 29
E sandrino@novus-projects.be

Bert Van Der Kaaden

T 0497 47 53 60
F 050 44 39 29
E bert@novus-projects.be
 
Boekhouding


Katia Ranson

T 050 32 32 70
F 050 32 32 71
E katia@novus-projects.be
 
Verkavelingen; projectmanager Novus Projects nv


Joeri Marannes

T 0492 73 92 20
F 050 32 32 71
E joeri@novus-projects.be
 
Verkavelingen


Philippe Dalcq

T 0491 61 08 84
F 050 32 32 71
E philippe@novus-projects.be

Jay Detroyer

T 050 32 32 70
F 050 32 32 71
E jay@novus-projects.be

Hendrik Micholt (voor Plan CH bvba)

T 0471 89 40 59
F 050 32 32 71
E hendrik@novus-projects.be

Frank Toye

T 0495 26 59 89
F 050 32 32 71
E frank@novus-projects.be

Kristof Vandenbroucke

T 0497 41 56 10
F 050 32 32 71
E kristof@novus-projects.be
 
TOP